Provádíme veškeré instalatérské práce zahrnující montáže a výměny rozvodů vody a kompletní rekonstrukce systémů rozvody vody a kanalizací. Veškeré práce provádějí naši zkušení zaměstnanci, kteří působí po celé České republice. Než se rozhodnete pro novostavbu nebo rekonstrukci rodinného domu či jiného objektu, nabízíme vytvoření návrhu a  kompletní projektové dokumentace týkající se rozvodů vody a kanalizace.

Kompletní instalatérské práce

K našim dalším činnostem patří čištění odpadních potrubí, navrhování řešení vedoucích k odstranění problému s tvrdostí vody a nečistot ve vodě. Na žádost klienta dokážeme navrhnout řešení vedoucího ke snížení spotřeby vody až o 30% u čtyřčlenné rodiny s návratností investice do jednoho roku a návrh i zrealizovat.

Opravujeme, vyměňujeme a instalujeme nové ventily, redukční a pojistné ventily, vodovodní kohouty, šoupata, baterie, sifony u van, umyvadel a WC. Rovněž instalujeme zařízení na ohřev vody, jako jsou zásobníky a průtokové ohřívače.

Provádíme kompletní rekonstrukce rozvodů kanalizace za použití materiálů z PVC, HT a KG plastu. Nabízíme i částečné rekonstrukce kanalizačních rozvodů stoupacích, ležatých či bytových. Samozřejmostí je pro nás i montáž jak kompletních, tak částečných nových rozvodů kanalizací v bytových i nebytových prostorách. Také si u nás můžete objednat navržení a rekonstrukci vaší stávající koupelny, a na to na klíč. Při naší práci používáme pouze výrobky a materiál od prověřených a renomovaných firem, které mají dlouholetou tradici a zaručují prvotřídní kvalitu.

Přehled našich služeb:

  • opravy, montáže a kompletní rekonstrukce systémů vody, kanalizace, topení a plynu.
  • vytvoření návrhu a kompletní projektové dokumentace k systému topení, vody, kanalizace a plynu.
  • navrhování, montáž a servis měřícího a regulačního systému
Objednávky a poptávky přijímáme na telefonu +420 776 628 888, na e-mailu info@fpinstal.cz nebo prostřednictvím formuláře. Ve všech případech přijímáme objednávky 24 hodin denně – 7 dní v týdnu.

Opravujeme všechny značky kotlů