Servis kotlů

Nabízíme provádění kompletního servisu plynových kotlů všech výrobních značek. Kotle rovněž zprovozňujeme a následně provádíme jejich záruční i pozáruční servis a opravy.

Součástí našich služeb jsou pravidelné servisní prohlídky plynových kotlů, tepelných čerpadel, zásobníků teplé užitkové vody, solárních panelů a dalších zařízení tepelné techniky všech značek.

Plynové kotle rovněž seřizujeme, pravidelně čistíme a velkým majitelům či provozovatelům plynových kotlů nabízíme školení jejich obsluhy.

Servis a revize

K našim službám patří také poskytování pravidelného servisu a revizí, což je pro správné fungování a optimální funkci topného systém a kotle naprosto nezbytná činnost. Nesprávně fungující kotel dosahuje jednak vyšší spotřeby, a jednak může být špatné fungování nebezpečné zdraví i životu osazenstva daného objektu. Pravidelné roční kontroly a revize doporučují i samotní výrobci kotlů a navíc je to i zákonnou povinností pro majitele kotle.

Přehled služeb, které v oblasti kotlů provádíme:

  • kompletní servis a revize plynových
  • záruční a pozáruční servis kotlů všech značek
Objednávky a poptávky přijímáme na telefonu +420 776 628 888, na e-mailu info@fpinstal.cz nebo prostřednictvím formuláře. Ve všech případech přijímáme objednávky 24 hodin denně – 7 dní v týdnu.

Opravujeme všechny značky kotlů