Měření a regulace

Naše firma navrhuje a instaluje systémy měření a regulace pro různé technologie vytápění, chlazení, vzduchotechniky a řízení spotřeby všech druhů energií s využitím technologie předních výrobců v těchto oborech. Nabízíme také odborné konzultace pro správný výběr měřícího a regulačního systému pro konkrétní podmínky vašeho domu či bytu.

Vyhotovujeme projektovou dokumentaci měřících a regulačních systémů včetně následné montáže a zprovoznění jak v bytech či rodinných domech, tak i ve velkých kotelnách. Samozřejmostí je poskytnutí záručního i pozáručního servisu na měřící a regulační systémy. Rozsahem našich služeb jsem schopni řešit veškeré požadavky zákazníka na kompletní řízení technologických procesů budov a zařízení.

Od návrhu až po realizaci

Na základě předložených požadavků investora nebo projektanta vypracujeme variantní návrh systému měřící a regulační techniky, který po odsouhlasení zadavatelů zrealizujeme. Součástí této služby je i naladění systému a řádné zaškolení budoucí obsluhy. Po uplynutí záruční doby nabízíme servis a obsluhu systému a jeho případnou úpravu na základě požadavků klienta.

Naše služby:

  • navrhujeme měřící a regulační systémy pro rodinné domy a jiné objekty
  • nabízíme realizaci systému od montáže až po záruční i pozáruční servis
Objednávky a poptávky přijímáme na telefonu +420 776 628 888, na e-mailu info@fpinstal.cz nebo prostřednictvím formuláře. Ve všech případech přijímáme objednávky 24 hodin denně – 7 dní v týdnu.

Opravujeme všechny značky kotlů